Polsat Online na żywo - darmowa telewizja internetowa

POLSAT ONLINE


Polski komercyjny kanał telewizyjny, który jako pierwszy w kraju otrzymał koncesję na nadawanie ogólnopolskie. Rozpoczął nadawanie 5 grudnia 1992 o 16:30.

Właścicielem kanału jest Cyfrowy Polsat
Powyższy kanał jest niezwykle popularny wśród obywateli Polski, nie bez powodu. Bardzo mocno rywalizuje z TVNem i zazwyczaj zostawia go daleko w tyle. Bogaty program telewizyjny prezentowany jest codziennie a nie tylko w weekendy. Lista programów jest bardzo długa: kulinarny Top Chef, Twoja twarz brzmi znajomo, Słoiki, Chłopaki do wzięcia, Świat według kiepskich, oraz kilka paradokumentalnych o tytułach Poznaj swoje prawa, Dlaczego ja, Trudne sprawy, Pielęgniarki, Dzień który zmienił moje życie.
Te ostatnie paradokumenty zyskały niezrozumiały dla mnie rozgłos, grają w nich debiutujący aktorzy którym powiodło się podczas kastingu i wreszcie mają swoją pierwszą „poważną” rolę w życiu. Ogłoszenia do zagrania w którymś z odcinków są bardzo często dodawane do popularnych portali z ogłoszeniami o pracę typu olx czy gumtree.
polsat online,polsat online stream,polsat online za darmo,polsat online live,polsat online za darmo bez limitu,polsat online weeb,polsat online ipla,polsat hd online,polsat online oglądaj,polsat na żywo,polsat stream online,


Komentarze